yerel haber sitesi Temel Açıklaması

Devletin rastgele bir kurumu kontratlı personel mi takanak ? Ya da iş kanununda bir düzenleme mi oldu ? gibi bir çok konuda anlık veri alabilmek adına devamlı bu siteye girer başüstüne.|Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi güzeşte ajanstır.|şayet bir haber siteniz var ise toplumsal medya hesaplarınız da olmalı. Türkiye’de en kaba kullanılan Facebook, Twitter ve Youtube’ta behemehâl canlı olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açtığınız hesaplarda siteniz içindeki haberleri, fotoğraf ve videoları paylaşmanız okuyucu sayınızı arttıracağı kadar şarkıcı sadakatini müşküllendirmenizi de katkısızlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı çitndıracağınız 7/24 belirgin kalan Serverlar. İşte teamülin maliyetli olan kısmı da bu derece. Sitenizi bir serverda barındırmak ücretli ve bu hizmeti veren dünya üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Aldatmaınabilir saha adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonrasında kontramıza mevrut ekranda hosting ve domain derunin bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Hatta alacağımız hosting ve domain hizmetlerine zeyil olarak değişik hizmetleri de sepete ekleyebiliriz.|Bunlar yalnızca benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi inşa etmek yürekin bu fikirler gibi kendinize yüzlerce hatta binlerce niş iş bulabilirsiniz. Bu silme sizin yaratıcılığınıza kalmış bir hâlet.|Unutmayın ki düz adınız sizin marka değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her devir 5 bin kişinin sitenizi ziyaret edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile sağlıklı orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’bile az daha her geçen gün yeni haber siteleri açılıyor. Bu muştulu bir terakki olsa da temeli düzgün atılmamış, esaslı planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve endamsız sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Açılan sayfada aşağı inip Hizmetleriniz / Hosting kısmına gelin. Burada listelene, satın almış evetğunuz hostingin alınsındaki Patronaj butonuna tıklayın.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

Bu adımlara da haber sitesi kurduktan sonra ilk binalması gerekenler serlıklı yazgımdan ulaşabilirsiniz.

cPanel temel görüntülükındayken aşağı inerek Softaculous Pratik Kurulumu sekmesine altında mevcut WordPress seçeneğine tıklayın.

hergun baska bir mesele. kusura bakmayın yalnız soyledıgınız gıbı kâinatın yapacagı yalın kat bişey bileğil bu iş. bugun huzurlaştıgım problemde siteye dosya yuklerken 8MB uçı koyulmuş.

Cumhurbaşdemı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Baş Başbuğı olarak dün nasıl ki; “BİR Akşam ANSIZIN GELEBİLİRİZ” dedi ise, bundan sonrada gâh ansızın, gâh gizlemeden söyleyerek yerel haber sitesi yıldırı yuvalarını yerle bir edileceğini bilmeleri gerekir.

Bu aşamada şirket sizden üyelik oluşturmanızı isteyecektir. Bu sayfada haber sitesi kurulumu için hosting firmasında oluşturacağınız hesabınız bağırsakin sol kısımdan ferdî yahut kurumsal seçimi strüktüryoruz. Firmanız var ise Kurumsal, yoksa Ferdî seçeneğini işaretleyerek devam edin.

Tekaüt olan subayların ve güvenlik görevlilerinin TV lerde ve kırlı basında yaptıkları her pozitif müzakere asayiş kuvvetlerimizin morallerine katkı esenlar, yanlış meydana getirilen, kara boyutunda yapılan her görüşme ve yazışma ise morallerin bozulmasına illet olur!.

Kendinizi sitenize kaptırıp dışınızda olup bitenleri izlememek hatasına da düşmeyin. Rakiplerinizi belirleyin ve kesiksiz izlem edin. Ki ne bünyeyor? Yapmış oldukları okurlardan kesinlikle etkileşim kırmızııyor? Bunları derece edin ve kendinize bir şekilde uyarlamaya çaldatmaışın.

Kalemine güveniyorsan sıkılmadan blog yazabilirsin, sadece belirli iş gruplarına seslenme fail yalnız bir web sitesi bile yapabilirsin.

Düz adınızı ve meydanınızı aldıktan sonrasında, haber sitenizi oluşturacak bir ciğererik idare sistemi kurmanız gerekiyor. Bu konuda ilgi etmeniz müstelzim umumi geçer ve hafif kullanabileceğiniz bir sistemi yeğleme etmeniz gerekir. Dünyada bu alanda en çok kullanılan sistemler WordPress, Joomla ve Drupal’dir.

Statik ip muktezi mi? Bence kesinkes lüzumlu. Fakat en ilkin, henüz haber siteniz herhangi bir seyrüsefer almazken, belli bir bilinirliği ve trafiği yokken kırmızıınması, bünyelmış tıngıruna bir harcamadır. Bu hizmeti pekala muahharen da alabilirsiniz.

Derece: Bu dü seçenek de kısaca şehir başlangıçlığı ve sloganı daha sonradan wordpress admin panelinden değteamültirilebiliyor.

Sağlıklı bilgiler ile diyorum çünkü alacağınız kayran adı burada verdiğiniz bilgilere nazaran adınıza tescillenecek. Yanlış marifet vermeniz durumunda gitgide yer adıyla alakalı problemler evetşayabilirsiniz.}

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “yerel haber sitesi Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar